WELLNESS MASÉR/KA

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 Kč

Co Vás čeká:

Práce v kolektivu léčebného úseku některého z našich hotelů, kde Vás rádi přivítají Vaši kolegové a kolegyně. Vaší každodenní pracovní náplní bude provádět masáže pro klienty, sledovat reakci klienta a o případných změnách informovat lékaře, dodržovat etický kodex, mlčenlivost a vše, co se týče zdravotního stavu klienta. Práce na 12 hod. směny, zpravidla krátký a dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

SŠ/VŠ, kvalifikace sportovního nebo zdravotního maséra, praxe v oboru, znalost AJ (alespoň základní komunikace)

Výhody, které byste mohl/a mít:

Znalost cizího jazyka, doplňující masérské kurzy – Masáž lávovými kameny, Reflexní masáž plosky nohy, Indická masáž hlavy, Lymfatická masáž, , chuť vzdělávat se ve svém oboru.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK: 10 000 Kč
  • Práci u stabilní společnosti s garancí vyplácení mzdy v termínu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:


Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne Gabriela Bartoš, tel.: 702 153 251.