Hotel Radium Palace je impozantní neoklasicistní palác ve vídeňském stylu obklopený malebným lesoparkem. Již v době svého vzniku v roce 1912 patřil mezi nejlepší lázeňské hotely v Evropě a platí to dodnes. Ani po letech neztratil nic ze svého půvabu. Svým šarmem oslovuje klientelu z celého světa.

Romantickou atmosféru tohoto historického skvostu Jáchymova podtrhují rozsáhlé balustrády, krytá kolonáda a původní architektonické detaily.POLOHA
v centru lázeňské čtvrti


POKOJE
Počet lůžek 308, 4 pokoje s 8 lůžky pro tělesně postižené
Komfort Plus | Junior Suite | Superior | Superior Plus | Suite (Standard, Premium, Madame Curie)
Vybavení: TV/SAT | Wi-Fi zdarma | telefon | minibar | trezor | fén | župan


HOTELOVÉ SLUŽBY
recepce, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, BEAUTY CENTRUM (kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra), kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, ubytování je možné i se psy


LÁZEŇSKÉ SLUŽBY
lékař, radonové koupele a další lázeňské procedury; zdarma – rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, parní sauna, suchá sauna a infrasauna (denně 90 min. ve vyhrazeném čase dle volné kapacity)


WELLNESS ZÓNA
Možnost zakoupení volně prodejných procedur na recepci hotelu.Vstup v určený čas podle volné kapacity zdarma – rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna (denně 90 min., nezbytná rezervace předem), suchá sauna


STRAVOVÁNÍ
Hotel nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem.
V Modré restauraci, která náleží kategorii Apartmán a Superior Plus, servírujeme pokrmy à la carte ve stylu fine dining. Stravu à la carte nabízí rovněž kavárna Zimní zahrada.


DŮLEŽITÉ
výtah, zákaz kouření, ubytování domácích mazlíčků

Hotel je určen k léčebné terapii mezinárodní klientely, která oceňuje jeho poklidnou atmosféru. Rodinám s dětmi do 15 let rádi nabídneme ubytování v apartmánech a studiích s kuchyňkou v hotelu Astoria či v hotelu Dagmar.


PARKOVÁNÍ
parkoviště s obsluhou za poplatek (pod hotelem cca 300 m)

Ceny ubytování dle volných kapacit najdete ZDE

V hotelu si můžete vybrat z pěti různých kategorií pokojů, které se od sebe liší velikostí, dispozicí a vybavením.

Komfort Plus (I.A)

Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, županem, telefonem, TV se satelitními programy, minibarem, trezorem, Wi-Fi připojením zdarma.

Minimální rozměr lůžka 0,90 m x 2,00 m

Junior Suite

Dvě menší místnosti (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, koupelna (vana či sprcha), WC, fén, župan, telefon, TV se satelitními programy, minibar, trezor, Wi-Fi připojení zdarma.

Minimální rozměr lůžka 0,90 m x 2,00 m

Superior

Komfortně zařízený prostorný pokoj s výhledem do údolí, koupelna se sprchou či vanou, WC, bidet nebo bidetová sprška, fén, župan, TV se satelitními programy, Wi-Fi připojení zdarma, telefon, minibar, trezor

Minimální rozměr lůžka 1,00 m x 2,00 m

Superior plus

Vzdušné a prostorné pokoje s výhledem do údolí, koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení zdarma. K službám patří stravování v à la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.

Minimální rozměr lůžka 1,00 m x 2,00 m

Suite Madame Curie, Premium a Standard

Komfortně zařízené prostorné pokoje se salónkem a výhledem do údolí, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení zdarma, komfortní koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan. K službám patří stravování v à la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.

Minimální rozměr lůžka 1,00 m x 2,00 m

Pozn.
  • Pokoje v daných kategoriích se rozměrově liší.
  • V hotelu jsou 4 bezbariérové pokoje.
  • Pokoje na 5. patře jsou klimatizované (kategorie Juniorsuite).Hotel je zcela nekuřácký.

RADIUM PALACE****
T.G.Masaryka 413
362 51 Jáchymov

Tel: + 420 353 835 111 (RECEPCE)
Fax: + 420 353 831 743

radiumpalace@laznejachymov.cz