logo behounek

Hotel Běhounek***Superior, modernizovaný v roce 2019 a umístěný ve svahu nad jáchymovským údolím tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města Jáchymov. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků.


  • LÁZEŇSKÝ HOTEL S VÝHLEDEM NA PANORAMA KRUŠNÝCH HOR
  • VŠECHNY SLUŽBY POD JEDNOU STŘECHOU


POLOHA
v centru lázenské ctvrti (ve svahu)


POKOJE
Počet pokojů 162
Depandance: Dalibor, Jitřenka
Komfort Plus | Apartmá
Vybavení: balkon | TV/SAT | Wi-Fi zdarma | telefon | minibar | trezor | fén | župan na vyžádání zdarma
DEPANDANCE: Dalibor | Jitrenka (oba penziony jsou s hotelem propojeny krytým koridorem)


HOTELOVÉ SLUŽBY
recepce, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, concierge, knihovna, dětský koutek bez obsluhy, sauna, prodej novin a časopisů, žehlírna úschovna kol a lyží


LÁZEŇSKÉ SLUŽBY
lékař, radonové koupele a další lázeňské procedury; zdarma – rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool (denně 60 min. ve vyhrazeném čase dle volné kapacity); za poplatek – finská sauna


WELLNESS ZÓNA
Možnost zakoupení volně prodejných procedur.
Více informací Vám poskytne wellness recepce, 353 831 267, wellnessbeh@laznejachymov.cz.

vstup v určený čas (v odpoledních a večerních hodinách) a dle volné kapacity zdarma (rehabilitační bazén, Whirlpool a Kneippův chodník) platí i pro hosty ubytované v penzionu Dalibor a Jitřenka - apartmá, nezbytná rezervace předem, sauna za poplatek


STRAVOVÁNÍ
probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici.


DŮLEŽITÉ
Hotel je umístěn ve svahu, výtah, zákaz kouření, každý pokoj má balkon, výtah, malá a střední psí plemena jsou dovolena na základě předchozí domluvy


PARKOVÁNÍ
za poplatek (u hotelu)


KONGRESOVÉ MOŽNOSTI
společenský sál s kapacitou až 180 míst
2 variabilní salonky a prostory kavárny vhodné pro výstavní prezentace a akce


KULTURA A VOLNÝ ČAS
Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu.
Ceny ubytování dle volných kapacit najdete ZDE

Komfort plus (I.A Plus)

Zrekonstruované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Balkon, koupelna se sprchovým koutem, fén, WC, SAT-TV, minibar, telefon, trezor.
Zdarma: Wi-Fi, zapůjčení županu a dětské postýlky na vyžádání.

SUPERIOR

Nově vybudovaný prostorný světlý jednolůžkový pokoj s jedinečným výhledem na Krušné hory nabízí veškerý potřebný komfort - koupelnu se sprchovým koutem, fénem a samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, lednice, minibar. S jedinečným výhledem na Krušné hory a město Jáchymov.
Zdarma: Wi-Fi, župan, pantofle

Apartmá

Prostorné a komfortně zařízené – obývací pokoj, kuchyňka se sezením a ložnice. Koupelna se sprchovým koutem, fénem a samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, lednice, minibar, možnost 2 přistýlek.
Zdarma: Wi-Fi, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.

Hotel Běhounek***Superior
Lidická 1015
362 51 Jáchymov

Tel: + 420 353 834 111 (RECEPCE)
Fax: + 420 353 831 283
behounek@laznejachymov.cz