rezervace: +420 353 831 111
informace: +420 353 831 313Astoria – nově zrekonstruovaný hotelový komplex několika historických budov - nabízí hotelové a restaurační služby pro naše hosty pod jednou střechou. Nová vzdušná restaurace, umístěna u vodopádu a jezírka, přináší nadčasovost a příjemnou terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor nejen pro ubytované hosty, ale také pro návštěvníky Lázní Jáchymov.

Moderní a pohodlné ubytování v nově koncipovaných pokojích se společnou sluneční terasou na střeše restaurace se nachází v samém srdci lázeňské části Jáchymova. Léčebné a wellness procedury jsou podávány v Lázeňském centru Agricola, které se nachází naproti hotelu. Hosté tak mohou využít nejen bazén a saunový důl v duchu krušnohorské tématiky, ale také široké spektrum procedur. Wi-Fi připojení je k dispozici v celém hotelu zdarma.

  • MODERNÍ HOTELOVÉ A RESTAURAČNÍ SLUŽBY POD JEDNOU STŘECHOU
  • VZDUŠNÁ A NADČASOVÁ RESTAURACE
  • ZREKONSTRUOVANÉ APARTMÁNY S KUCHYŇSKÝM KOUTEM
  • PROCEDURY V LÁZEŇSKÉM CENTRU AGRICOLA NEBO KOMPLEXU CURIE***


POLOHA
V centru lázeňské čtvrti


POKOJE
Počet lůžek 140
Apartmá | I.A Plus | I.A
Vybavení: TV/SAT, Wi-Fi připojení k internetu zdarma, telefon; trezor, fén a župan zdarma na vyžádání; minibar za poplatek na vyžádání


HOTELOVÉ SLUŽBY
recepce v provozu v době 7:00 -19:00 hod. v přímo v budově hotelu, v době 19:00 - 7:00 hod. poskytuje hostům služby recepce v nedalekém Komplexu Curie***.
Restaurace (celodenní stravování formou bufetu, restaurační a kavárenský provoz), úschovna kol a lyží


LÁZEŇSKÁ PÉČE
lékař, radonové koupele, další léčebné a wellness procedury a bazén v Lázeňském centru Agricola (cca 50 m)


DŮLEŽITÉ
výtah, zákaz kouření, malá a střední psí plemena jsou dovolena na základě předchozí domluvy a souhlasu hotelu za poplatek


PARKOVÁNÍ
Na parkovišti (cca 300 m) za poplatek 80Kč/den.

Cena nezahrnuje lázeňský poplatek.

Ceny v Kč / osoba / noc

Strava 01.03.19 - 01.01.20 02.01.20 - 31.01.20
App.
Prostorné (42 m2) dvoulůžkové apartmá s možností přistýlky pro další 2 osoby. Apartmá nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí.
snídaně 1 690 1 920
I.A Plus jednolůžkový pokoj
Prostorné pokoje jsou vkusně zařízené světlým nábytkem (lůžko, skříň a psací stůl), telefonem, SAT-TV, připojením k internetu, lednicí a moderní koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje v harmonických béžových a pastelových tónech.
snídaně 1 870 2 130
I.A Plus dvoulůžkový pokoj
Prostorné pokoje jsou vkusně zařízené světlým nábytkem (lůžko, skříň a psací stůl), telefonem, SAT-TV, připojením k internetu, lednicí a moderní koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje v harmonických béžových a pastelových tónech.
snídaně 1 290 1 460
I.A jednolůžkový pokoj
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, pohodlným nábytkem, TV-SAT, internetem, telefonem a lednicí.
snídaně 1 300 1 470
I.A dvoulůžkový pokoj
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, pohodlným nábytkem, TV-SAT, internetem, telefonem a lednicí.
snídaně 910 1 030
Strava
Strava 01.03.19 - 01.01.20 02.01.20 - 31.01.20
Příplatek za stravu - polopenze polopenze 270 270
Příplatek za stravu - plná penze plná penze 540 540Nově zrekonstruovaný hotel Astoria*** nabízí novou moderní restauraci s příjemnou terasou a dále pak sluneční terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor. Moderní a pohodlné ubytování se nachází v samém srdci lázeňské části Jáchymova naproti Lázeňskému centru Agricola, jehož součástí je aquacentrum. Hosté tak mohou využít nejen bazén a nový Saunový důl v duchu krušnohorské tématiky, ale také široké spektrum wellnesových procedur. Wi-Fi připojení je k dispozici v celém hotelu zdarma.

Hotel Astoria*** je součástí projektu „Cyklisté vítáni“. Nabízí tedy úschovnu kol, možnost poskytnutí základního náčiní pro jednoduché opravy kol a další. Bližší informace zde.


Popis kategorií

Kategorie I.A

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, pohodlným nábytkem, TV-SAT, internetem, telefonem a lednicí.

Kategorie I.A Plus

14 dvoulůžkových pokojů o velikosti 28-35 m2 a 1 jednolůžkový pokoj o velikosti 23 m2.
Tyto prostorné pokoje jsou vkusně zařízené světlým nábytkem (lůžko, skříň a psací stůl), telefonem, SAT-TV, Wi-Fi připojením k internetu, lednicí a moderní koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje v harmonických béžových a pastelových tónech navozují příjemný pocit a dopřejí vám zaslouženého odpočinku.

Apartmá

V hotelu Astoria*** je rovněž 10 krásných prostorných (42 m2) dvoulůžkových apartmá s možností přistýlky pro další 2 osoby. Většina apartmá nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí.

Další informace

Recepce se nachází v hotelu Astoria***. Příjem hostů - Check-In - probíhá v hotelu Astoria*** od 7:00 – 19:00, v pozdějším čase v Komplexu Curie***. Komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury poskytuje Lázeňské centrum Agricola, nacházející se přímo naproti hotelu Astoria***. Restaurace v hotelu (celodenní stravování formou bufetu, restaurační a kavárenský provoz).

Pozn.: celodenní stravování formou bufetu v hotelu Astoria platí pro lázeňské a relaxační pobyty.

ASTORIA
T. G. Masaryka 388, 362 51 Jáchymov

Tel.: 353 836 660
Fax: 353 831 583

astoria@laznejachymov.cz