e-mail: rezervace@laznejachymov.cz
: +420 353 831 111

RECEPČNÍ v lázních

Co Vás čeká:

Práce v kolektivu některého z našich hotelů, kde Vás rádi přivítají Vaši kolegové a kolegyně. Vaší každodenní pracovní náplní bude práce s klienty, vedení evidence nástupů a výstupů ubytovaných klientů, informovat klienty o jejich lázeňské léčbě, a vést i další provozní úkony spojené s recepcí.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

Vzdělání ÚSO zakončené maturitní zkouškou, nutná znalost NJ a RJ, směnnost, uživatelské PC znalosti, profesionální přístup orientovaný na zákazníka, iniciativní a rozhodné jednání

Výhody, které byste mohl/a mít:

Praxe v oboru vítána, znalost rezervačních hotelových programů, certifikát na rozpoznávání platidel

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci u stabilní společnosti s garancí vyplácení mzdy v termínu, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního vzdělávání, personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne Eva Šumpíková, tel.: 702 153 251.