PROVOZNÍ TECHNIK

Co Vás čeká:

Práce v kolektivu na technickém úseku, kde Vás rádi přivítají Vaši kolegové a kolegyně. Vaší každodenní pracovní náplní bude řídit po metodické stránce zaměstnance údržby, zajišťovat po technické stránce bezporuchový provoz určeného hotelu, zajišťovat odstraňování poruch prostřednictvím centrální údržby, organizovat a dohlížet na činnost dodavatelských firem, vypracovávat plán údržby, oprav vlastními zaměstnanci i dodavatelsky, vč. harmonogramu těchto prací. Ve spolupráci s vedoucím centrální údržby zajišťovat těmto zaměstnancům vybavení nářadím a materiálem pro opravy.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

  • vzdělání SŠ
  • uživatelské PC znalosti (Word, Excel)

Výhody, které byste mohl/a mít:

Praxe v oboru, schopnost řídit kolektiv zaměstnanců, dobré organizační schopnosti.

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci u stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního vzdělávání, personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne Gabriela Bartoš, tel.: 702 153 251.