e-mail: rezervace@laznejachymov.cz
: +420 353 831 111

Procedury

V lázeňském centru Agricola nabízíme dva okruhy procedur.

Léčebné, mezi něž patří také světoznámé radonové koupele, které pomáhají utišit příznaky již vzniklých neduhů pohybového ústrojí nebo je dokonce odstranit.

Wellnessové procedury, které pomáhají především různým neduhům předcházet a to tak, že zrelaxují Vaše tělo i mysl a napomohou Vám cítit se spokojeně a energicky. V obou případech nabízíme širokou škálu, ze které je možno vybírat. Z wellnessového, ochutnejte například naší smyslnou masáž pravou čokoládou, která svou vůní rozjitří Vaše smysly, ale také díky použití vysoce kvalitní čokolády, účinně detoxikuje tělo. Nebo poznejte sílu akupresurních bodů při reflexní masáži plosky nohou, která působením na jednotlivé body v chodidlech příznivě ovlivňuje funkce vnitřních orgánů a žláz, činnost nervového systému, či motorického aparátu a harmonizuje tak tělesné i psychické procesy. Nebo si zkrátka jen přijďte odpočinout při neobyčejně příjemné aroma masáži. Vůně přírodních éterických olejů a silic je přímo balzámem na pocuchané nervy a stres dnešního světa.

Zkrátka, máme něco pro každého, kdo se chce cítit lépe, nebo si svůj dobrý pocit chce udržet a proto neváhejte a prohlédněte si naši kompletní nabídku i s cenami ZDE.

Vaše dotazy, popřípadě rezervace rádi vyřídíme na telefonním čísle: 353 836 111, nebo e-mailem na adrese: agricola@laznejachymov.cz

Aquacentrum
Saunový důl
Solná jeskyně
Café Vital
Fitness centrum