V Jáchymově najdete to nejlepší

V Jáchymově najdete to nejlepší

Již podesáté byly na výstavišti v Brně v rámci mezinárodního veletrhu cestovního ruchu GO & Regiontour oceněny výjimečné a vysoce kvalitní počiny v oblasti cestovního ruchu. Ocenění byla předána v kategoriích:

  • Nejlepší jednotná kampaň
  • Nejlepší turistický produkt
  • Nejlepší lázeňský a wellness balíček
  • Nejlepší elektronický projekt

Soutěž Velká cena cestovního ruchu 2016/2017 tradičně vyhlásily společnosti Veletrhy Brno a C.O.T. media s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.Lázně Jáchymov opět zabodovaly a odvezly si skvělé 1. místo v kategorii Nejlepší lázeňský a wellness balíček za produkt Dovolená v Krušných horách s prémiovým balíčkem All Inclusive v penzionu Dagmar. Cenu za lázně Jáchymov převzal obchodní ředitel Bc. Martin Záhořík.

Balíček Dovolená v Krušných horách
Díky dynamickému rozvoji volnočasových aktivit v Krušných horách, zejména ve Skiareálu Klínovec je o tento balíček stále větší zájem a to po celý rok. Jsme velice rádi, že dokážeme naplnit očekávání i takové klientely, jako jsou rodiny s dětmi a sportovci. Pro tento segment zákazníků představujeme nabídku služeb pod značkou Hotel&Relax Resort Jáchymov.

Podobně úspěšná byla naše mateřská společnost Lázně Luhačovice, která získala 2. místo v kategorii Nejlepší lázeňský a wellness balíček s produktem Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria. Pobyt Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria se řadí k výjimečným produktům na českém trhu vzhledem k cílové skupině, na níž se zaměřuje. Snahou bylo odlišit se od ostatních wellness pobytů na trhu a ukázat, že relaxace bez partnera nebo přátel nemusí být nuda.
www.resortjachymov.cz