Vánoce a Silvestr 2020

Vánoce a Silvestr 2020

Vánoční a silvestrovské pobyty k jáchymovským lázním neoddělitelně patří. Udržet je i letos stálo díky atmosféře ve společnosti, neustále se měnícím státním epidemiologickým opatřením i hygienickým omezením téměř nadlidské úsilí. Nejistota do poslední chvíle ani improvizace se ale na výsledku neprojevily. Proběhly v omezené míře, ale můžeme říci: Covid odložil Olympiádu i náš tradiční ples, ale o vánoční a silvestrovské pobyty naše hosty nepřipravil.

Vlajková loď lázní a chlouba jáchymovské architektury, lázeňský hotel Radium Palace, zůstal pro léčebné pobyty otevřen a pro své hosty vytvořil nezapomenutelnou vánoční atmosféru, kterou úžasně doplňovala sněhová nadílka a překrásná výzdoba celého lázeňského areálu. Té dominoval řezbářský skvost, unikátní dřevěný betlém. Zakázanou kulturu nahradila zážitková gastronomie a nechyběl ani novoroční ohňostroj. Díky zájmu a loajalitě svých hostů byly Lázně Jáchymov jedny z mála, které udržely v této těžké době provoz a práci pro část svých zaměstnanců.

Pokud jste neměli příležitost prohlédnout si náš vyřezávaný betlém v lázeňském parku a chcete nahlédnout do vánoční nálady vyzdobeného Radium Palace, tak otevřete fotogalerii.

Léčebné pobyty jsou i nadále možné a to včetně těch samopláteckých. Radium Palac je stále v provozu a stále slavnostně vyzdoben. I bez této výzdoby má ale neopakovatelnou atmosféru. Přijeďte ji objevit a aspoň na chvíli utečte do našeho světa.

vanoce vanoce