e-mail: rezervace@laznejachymov.cz
: +420 353 831 111
Sportovní aktivity v Lázeňském centru Agricola

Sportovní aktivity v Lázeňském centru Agricola

Lázeňské centrum AGRICOLA doporučuje a nabízí hostům jáchymovských lázní aktivní odpočinek při sportu na svých vnitřních i venkovních sportovištích:
 

PILATES

Velmi intenzivní cvičení, které je vhodné pro všechny věkové kategorie, fyzicky aktivní i neaktivní osoby, doporučuje se také jako pokračování rehabilitační léčby. Pohyby vycházejí z břišních a hýžďových svalů a svalů spodní části zad. Jednotlivé cviky jsou vymyšleny tak, aby pracovaly menší svaly, které napomáhají větším svalům a zároveň danou svalovou oblast protáhly. Výsledkem je dlouhý a štíhlý sval, zlepšení držení těla a flexibility, rovnováhy a koordinace pohybů, zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

 

Cvičíme každé úterý od 16:15 a čtvrtek od 16:00 v tělocvičně, délka lekce 60 min., cena 80 Kč.

 

 

AQUAFITNESS

Cvičení je zaměřené na zvýšení zdatnosti kardiorespiračního systému, zlepšení svalového tonu a tvarování postavy, zvýšení flexibility, odbourání stresu a zlepšení regenerace po náročné psychické a fyzické činnosti. Je vhodné pro všechny věkové kategorie bez rozdílu pohlaví, všechny typy tělesných konstitucí - vhodné i pro osoby s nadváhou (díky hydrostatickému vztlaku odlehčíte svým kloubům i páteři). Cvičit mohou i neplavci!

 

Cvičíme každou sobotu od 9:00 a 10:00 hod., cena 1 lekce 100 Kč, permanentka na 10 vstupů 800 Kč.

  

 

BOSU

Moderní a skutečně velmi zábavný systém cvičení, který má vliv na komplexní zpevnění svalů celého těla. Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou Vám tedy bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci i odstranit bolesti zad a šíjových svalů.

 

Cvičíme každé úterý od 17:15 a čtvrtek od 17:00 hod. v tělocvičně, délka lekce 60 min., cena 80 Kč. 

 

 

NORDIC WALKING

Severská chůze neboli Nordic Walking je dynamická chůze s holemi k tomu určenými s cílem zlepšení fyzické kondice, má velký vliv na zdraví a kondici. Při chůzi s holemi dochází k vysoké kalorické spotřebě, trénujete svaly, svojí opěrnou soustavu a metabolismus. Nordic Walking je vhodnou pohybovou aktivitou osob, které doposud nesportovaly a chtějí zvýšit svoji pohybovou činnost, není omezen věkem ani fyzickou výkonností.

 

Každý čtvrtek v 15:30 u LC Agricola. Cena lekce se zkušeným instruktorem (včetně zapůjčení holí) je 50 Kč/osoba.

 

 

FITNESSCENTRUM & SOLARIUM

Kvalitně vybavená posilovna s širokou škálou posilovacích strojů a věží, které uspokojí každého fitness nadšence.

 

Vstupné 60 Kč, Solarium 8 Kč/min.

 

 

 

 

 AQUACENTRUM & SAUNA

V Aquacentru Agricola naleznete bazén s plaveckými drahami, Kneippův chodník, rehabilitační bazének, tobogán, finskou saunu nebo dětský bazének se skluzavkou a vodopádem. 

Pondělí: 13:00 – 21:00 hod., úterý až neděle 10:00 – 21:00 hod.


 

 

 

 

 

Bližší informace o cvičeních a rezervace místa na recepci Agricola, tel.: +420 353 836 000.