Rekonstrukce Radium Palace – plány začínáme měnit ve skutečnost

Rekonstrukce Radium Palace – plány začínáme měnit ve skutečnost

V posledních dvou číslech Aqua Vivy jsme vás informovali o přípravách plánované rekonstrukce Radium Palace. Čas uběhl jako voda, okolní krajina Jáchymova se zahalila do zimního kabátu a pro nás nastal čas, změnit plány ve skutečnost. Rekonstrukce byla zahájena 27. listopadu 2016 a první hosty přivítáme již 8. ledna 2017.
 

A na co se můžete těšit? Opravami a obnovami projdou téměř všechny úseky lázeňského hotelu. Pojďme rekapitulovat:

Zdravotní část:
Největší stavební úpravy se budou týkat zdravotní části, konkrétně radonových koupelí, suchých koupelí CO2 a podvodních masáží. Částečnou změnu zaznamenají také kabiny masérů a fyzioterapeutů. Elektroléčbu čeká dispoziční úprava a obnova interiéru hlavně z důvodu rozšíření kapacit procedur a efektivního využití všech zdravotnických přístrojů na tomto oddělení.

Ubytovací část:
Ubytovací část, především pokoje všech kategorií dostanou nová okna. Na řadu přijdou také štukové prvky, výmalba a tapety, nátěry topných těles a obložek dveří, nové a kvalitnější osvětlení, podlahové krytiny a hotelový textil. Drobné opravy a údržba se dotkne také koupelen. Všechny chodby a schodiště budou vymalovány a budou položeny nové koberce.

Stravovací část:
Stravovací úsek zaznamená opravu kuchyně a její rozšíření o přípravnu salátu. V umývárně bílého nádobí zase vybouráním příček získáme větší prostor. V restauracích Francouzská, Mramorová, Zrcadlová, Modrá a v kavárně Zimní zahrada obnovíme malby.

Není toho rozhodně málo a šest týdnů nám musí stačit na to, abychom vás mohli přivítat začátkem ledna v novém. Proto neváhejte a rezervujte si svůj pobyt už nyní.
 

Jaroslava Vlčková
ředitelka hotelu Radium Palace