Regenerace po COVID-19

Regenerace po COVID-19

Role lázní v době koronakrize se postupně mění. Nejprve byly z bezpečnostních důvodů uzavřené, později se měly stát rezervními lůžky pro přeplněné nemocnice, ale jejich skutečné poslání v boji s covidem-19 přichází na řadu až nyní. Spočívá v doléčení a rehabilitaci stavu po komplikovaném průběhu nemoci!

Jedním z následků po prodělané nemoci je přetrvávající únava, svalová slabost, úzkost, bolesti hlavy a svalového aparátu. Lázně Jáchymov umí tyto komplikace léčit a opírají svou léčbu o kombinaci unikátních koupelí v radonové vodě se špičkovou rehabilitací.

Pokud Vás tyto obtíže trápí, můžete přijet na komplexní lázeňskou péči, zcela hrazenou z pojištění. Návrh na lázeňskou péči hrazenou zdravotními pojišťovnami může vystavit praktický či odborný lékař.


Nový pobyt

Léčebné, regenerační nebo preventivní pobyty jsou nabízeny v Lázních Jáchymov i Lázních Luhačovice také samopláteckou formou a už je objednávají první zájemci. Týdenní jáchymovský pobyt s názvem Regenerace po COVID-19 obsahuje uhličité koupele, inhalace, masáže, oxygenoterapii i pitnou kúru.

seznam

Kompletní znění tiskové zprávy naleznete ZDE.