RADON SPA CLUB

RADON SPA CLUB
                 VĚRNOSTNÍ PROGRAM LÁZNÍ JÁCHYMOV - Klub plný výhod pro naše věrné hostyVážení hosté,

velmi si vážíme Vaší důvěry a loajality. Připravili jsme pro Vás nový věrnostní program - Radon Spa Club.
Členům klubu přináší celou řadu výhod, které mohou získat již po registraci do klubu.


JAK VĚRNOSTNÍ PROGRAM FUNGUJE?
Každý pobyt v Léčebných lázních Jáchymov a. s. (dále jen „Lázně“) odměníme věrnostními body, které po úhradě Vašeho hotelového účtu a ukončení aktuálního pobytu připíšeme na Vaše bonusové konto. Všechny služby lázní jsou oceněny příslušnými body, které jsou nastaveny v lázeňském rezervačním systému.
Za každých utracených 1.000 Kč systém vygeneruje cca 0,8 - 1 bod v závislosti na druhu čerpaných služeb. Stav bodového konta si klient může osobně ověřit v recepci hotelu.

JAK MOHU BODY VYUŽÍT?
Našetřené body je možné vyměnit za vyšší úroveň členství a získat tak více výhod, nebo proměnit v bonus shopu za vybrané služby.


ÚROVNĚ ČLENSTVÍ A JEJICH VÝHODY

ZÁKLADNÍ ČLENSTVÍ - BLUE CARD
Pokud jste si závazně rezervovali pobyt nebo jste hostem v některém z hotelů Lázní, máte nárok na bezplatné členství v klubu, můžete začít sbírat věrnostní body a využívat výhody.


VÝHODY základního členství:


-
zasílání pravidelných informací o novinkách a slevách (e-mailem)
- exklusivní nabídky a slevy na vybrané produkty
- při koupi moučníku káva nebo čaj zdarma v kavárnách hotelů Lázní (1x za týden)
- a další výhody ZDESTŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ - SILVER CARD
Jste stálými hosty Lázní a máte nasbíráno min. 120 bodů? Můžete své body vyměnit za vyšší úroveň členství - SILVER CARD a získáte výhody.

VÝHODY stříbrného členství:

-
3% SLEVA z pobytu (podléhá maximálnímu limitu slev)
- výhody základního členství
- a další výhody ZDEZLATÉ ČLENSTVÍ -
GOLD CARD
Jste pravidelnými hosty Lázní a na Vaší stříbrné kartě máte nasbíráno min. 120 bodů? Potom patříte mezi naše velmi vážené hosty a své body můžete vyměnit za zlaté členství - GOLD CARD, tím získáváte nárok na další výhody.

VÝHODY zlatého členství:

- 5% SLEVA z pobytu (bez celkové limitní výše slev)
- výhody základního členství
- další výhody ZDE


Máte dostatečný počet bodů a přejete si zvýšit členství, vyplňte prosím novou přihlášku, uveďte o jaký typ členství žádáte a podejte ji na hotelové recepci.


BONUS SHOP
Pokud nechcete své nasbírané body střádat na zvýšení členství, nabízíme možnost proměnit je v našem bonus shopu. Nově si můžete vybrat ze široké nabídky služeb.
Vybrané služby si objednejte a nechte natížit na účet. Protože karta není přenosná, lze toto realizovat pouze na vlastním hotelovém účtu. Člen klubu si však může nechat natížit na svůj hotelový účet položky z účtu jiného, jím vybraného hosta.

Před úhradou hotelového účtu pak prosím upozorněte recepci, že vybrané služby budete hradit body.
Seznam dárků v bonus shopu naleznete ZDE


JAK SE MOHU STÁT ČLENEM?

Stačí vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdat na kterékoli recepci Lázní. Členství vzniká k datu příjmu platné přihlášky Lázněmi.
Přihlášku získáte v recepci hotelu, na informačních nástěnkách nebo si jí můžete vytisknout zde:

- přihláška do klubu


ČLENSKÉ KARTY KLUBU

Všem novým členům klubu bude na základě uskutečněné rezervace pobytu v Lázních vyhotovena členská karta klubu. Tato karta slouží k rychlé identifikaci člena v zále žitostech klubu, např. u partnera klubu. Dané úrovni členství odpovídá příslušná karta. Stříbrnou a zlatou kartu je možné převzít osobně na recepci kdykoliv od okamžiku nástupu na následující pobyt po podání přihlášky.


KDE ZÍSKÁM DALŠÍ INFORMACE O KLUBU?

Úplné informace naleznete ve Všeobecných pravidlech věrnostního programu RADON SPA CLUB, která jsou dostupná na hotelových recepcích nebo jsou ke stažení ZDE:
- všeobecná pravidla
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍKarty «Sphere» mají uvedenou omezenou platnost. Tato platnost se vztahuje pouze k využívání věrnostního programu partnera SPHERE. Nevztahuje se k členství v klubu. Na kartu Sphere můžete i nadále sbírat body a využívat slevy u lázní a partnerů věrnostního programu.
Body se nenačítají a slevy nelze uplatnit na úhradu lázeňského poplatku.
Slevy se sčítají do maximálně limitní výše, která je oficiálně prezentovaná v aktuálním ceníku nebo na webu lázní. Společnost Léčebné lázně Jáchymov a.s. si vyhrazuje právo na změnu podmínek pro vydání karty a související výhody.


Věříme, že budete spokojeni s výhodami, které Vám věrnostní program Léčebných lázní Jáchymov a.s. přinese.
Staňte se členem klubu, sbírejte body a využívejte všech výhod.

- leták RADON SPA CLUB