Radium Palace přivítal první hosty v novém

Radium Palace přivítal první hosty v novém

Lázeňský hotel Radium Palace**** úspěšně dokončil plánované opravy a v neděli 8. ledna 2017 přivítal první hosty již v novém.


(Prvním klientem byl pan Jurij Morozov z Ruska).

Na rekonstrukci hotelu jsme měli mimořádně krátký čas, protože poslední lázeňští hosté odjeli teprve 28. listopadu 2016. Během šesti týdnů proběhla výměna oken v ubytovací části hotelu, na pokojích štukatéři a malíři obnovili celkový vzhled pokojů. Vyměněno bylo osvětlení, podlahové krytiny a doplněn hotelový textil. Drobné opravy proběhly také v koupelnách. Na všech chodbách a schodištích jsme nově položili koberce.

Největší stavební úpravy se týkaly zdravotní části
, konkrétně radonových koupelí, suchých koupelí CO2 a vířivých koupelí na ruce a na nohy. Viditelnou změnu zaznamenaly také kabiny masérů. Elektroléčba se vedle obnovy interiéru dočkala dispozičních změn, díky kterým se zvýšila kapacita procedur.Na stravovacím úseku jsme opravili malby na všech restauracích a kavárně Zimní zahrada. Kuchyň dostala novou podlahu, přípravnu salátů a umývárnu.

Práce vzhledem k času, který jsme měli k dispozici, rozhodně nebylo málo. Úspěšné dokončení přestavby nám umožnilo přivítat naše opakované i nové hosty v plánovaném termínu. Fotografie Radium Palace si budete moci prohlédnout na této stránce během několika dnů. Zatím se prostřednictvím fotogalerie můžete seznámit s průběhem rekonstrukce.

Jaroslava Vlčková
ředitelka hotelu Radium PalacePrezentace fotografií - RADIUM PALACE 2017 po rekonstrukciPrezentace fotografií - RADIUM PALACE 2016 průběh rekonstrukce