Proměna Curie*** pokračuje

Proměna Curie*** pokračuje

365 dní v roce, 7 dnů v týdnu a 24 hodin denně, a to několik let bez přestávky, poskytuje zázemí pro léčebné a lázeňské pobyty multifunkční lázeňský hotel CURIE. Dnes rozsáhlý a velice oblíbeným komplex několika lázeňských budov nabízející širokou škálu služeb prochází dílčí modernizací.

Nová recepce, výtahy i kuchyně

První část projektu byla dokončena 18. února 2018, kdy skončila odstávka celého hotelu. V rámci této etapy proběhla kompletní výměna výtahů, stavební a technologická modernizace kuchyně. Byla zvětšena recepce i prostor pro uložení zavazadel. Vylepšeny a modernizovány byly také společné prostory pro klienty.


 

Ordinace a rozpis procedur

V tuto chvíli se již naplno rozběhla druhá fáze akce. Jejím základem je přístavba k hotelu Curie***, ve které vzniknou nové ordinace lékařů a časování procedur. Tyto práce proběhnou za plného provozu. S příchodem teplejšího počasí dojde k dočasnému uzavření koridoru mezi hotely Curie a Praha. Termín dokončení je plánován na druhou polovinu května/začátek června. Doufáme, že se nám všechny plánované opravy a úpravy podaří dle stanovených plánů a představ dokončit. Už teď ale víme, že tyto změny vám zpříjemní pobyt u nás.

Karel Denk
ředitel Lázeňského komplexu Curie

Podrobné informace o hotelu Curie***

Koridor mezi hotely Curie a Praha bude uzavřen z důvodu stavebních prací v období od 14. 5. - 7. 6. 2018.