e-mail: rezervace@laznejachymov.cz
: +420 353 831 111
Ohlédnutí za zahájením lázeňské sezóny 2017

Ohlédnutí za zahájením lázeňské sezóny 2017

Slavnosti zahájení lázeňské sezóny, které se uskutečnily 27. 5. 2017, se nesly v duchu 150 narozenin Marie Curie-Sklodowské, jejíž objevy jsou pro naše lázně dodnes klíčové.

Celá akce byla zahájena swingovým koncertem, který první návštěvníky naladil do příjemné a klidné atmosféry, kterou v pozitivním smyslu přerušily výstřely startovní pistole dětského a dospělého cyklistického závodu o Pohár madame Curie. Dopolední program završila módní přehlídka, taneční vystoupení společnosti Arvena v duchu 30. let 20. století a vtipné vystoupení Flaškinetu.

Odpolední program pokračoval slavnostním průvodem a samotným ceremoniálem svěcení pramene. Hudební štafetu pak převzal František Nedvěd, který se společně se svým synem zhostil svého vystoupení na výbornou. Své písně přednesl tak autenticky, jak je známe z rádia. Madame Curie společně se svým manželem pohostili návštěvníky narozeninovým dortem a drobnými cenami obdarovali účastníky tradiční soutěžní ankety. Konec odpolední štafety patřil skupině Perutě, jejíž frontman Milan Peroutka rozproudil krev v žilách nejen mladých fanynek.

Srdečně děkujeme všem účastníkům a návštěvníkům, že na naší akci přinesli tak skvělou a přátelskou náladu. V neposlední řadě náš dík patří také sponzorům, bez jejichž štědré podpory by to nešlo.


Video z akce

Fotografie z akce


 

Poděkování sponzorům akce