Lázeňský čtvrtletník v novém

Lázeňský čtvrtletník v novém

Lázeňský časopis Aqua Viva jáchymovských lázní vychází takřka deset let. V průběhu času prošel řadou změn, ale jeho původní záměr zůstal nezměněn. Jeho hlavním cílem je přinášet návštěvníkům lázní zajímavé informace a prezentovat lázně v širokém regionu.

Léčebné lázně Jáchymov a.s., společně s lázněmi Luhačovice tvoří již více než šest let významnou lázeňskou skupinu. Tato skutečnost je na první pohled vidět v novém jednotném katalogu. Obdobně jsme nyní sladili také oba lázeňské čtvrtletníky. V těchto dnech proto vychází poprvé podobně zpracované noviny AquaViva rovněž v Luhačovicích.

Nový velký formát je praktický a dnes stále populárnější. Umožňuje kreativnější přístup při tvorbě, větší písmo a můžeme vám přinášet i větší fotografie. Propojení obou lázeňských společností se odráží i v novém názvu AquaViva Lázeňské listy. Název AquaViva vznikl spojením slov aqua – životodárná voda, která je symbolem a společným základem lázeňské léčby v Jáchymově i Luhačovicích, a viva - v překladu sláva, živá nebo ať žije! AquaViva je živá voda, živé médium, které se bude pravidelně starat, abyste měli přehled o všem důležitém v největších moravských i v prvních radonových lázních na světě. Ochutnejte ji. Na zdraví!


Marketing

OBSAH PODZIMNÍHO ČÍSLA:
Vjezd do lázní po rekonstrukci otevřen | V jáchymovských lázních léčíme po celý rok | Novinky katalogu na rok 2018 | Lékař: Artróza kyčelního kloubu | Zlaté časy hotelu Radium Palace | Vánoce v Krušných horách | kulturní program a další
Časopis najdete na recepcích lázeňských hotelů v Jáchymově nebo si jej můžete stáhnout
ZDE ve formátu PDF (4 MB).