Modernizace hotelu Běhounek 2019

Modernizace hotelu Běhounek 2019

Lázeňský hotel Běhounek leží ve svahu nad jáchymovským údolím a od roku 1975 tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled na vrcholky Krušných hor se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků.

Léčebný hotel Běhounek je díky své komplexnosti, velkoryse pojatému interiéru a praktičnosti jedním z nejvyhledávanějších léčebných zařízení v České republice, a to napříč všemi indikacemi, na které se v rámci léčení zaměřuje. Poslední větší oprava hotelu se uskutečnila v roce 2014, kdy byly obnoveny pokoje s příslušenstvím v celém čtvrtém patře. „Tato změna se u našich hostů setkala s velmi kladným ohlasem, a proto bychom rádi v podobném duchu opravili další patra. Modernizace interiéru pokojů je vedle spokojenosti se službami tím klíčovým faktorem spokojenosti našich hostů,“ uvádí Edeltraude Štěpánková, ředitelka LH Běhounek.

Plánovaná modernizace budovy se tedy dotkne všech podlaží, a to v rámci generální výměny všech tří obslužných výtahů, obnovy pokojů v prvním až třetím patře a také významnou rekonstrukcí a modernizací kuchyně a gastronomického zázemí. V rámci modernizace kuchyně dojde především k obnově technologie a také novému uspořádání ve výrobní a odbytové části ve vztahu k současným trendům v gastronomii, která sází na čerstvost a pestrost pokrmů. Jsme přesvědčeni, že plánované vylepšení prostředí ocení každý klient a společně se budeme moci těšit z modernizovaného oblíbeného lázeňského hotelu Běhounek. S touto modernizací je samozřejmě spojená i krátkodobá odstávka budovy. O jejím přesném termínu budeme včas informovat na našich stránkách a FB profilu.


Důležité termíny:
Z důvodu rekonstrukce v termínu 3. 1. 2019 až 16. 2. 2019 uzavřen celý hotel Běhounek včetně penzionů Dalibor a Jitřenka.


Lázeňský hotel BěhounekBěhounek interiér