Jsme lídrem Karlovarského kraje

Jsme lídrem Karlovarského kraje

Již podruhé vybírala odborná porota českého lídra v jednotlivých krajích České republiky. Do ankety se letos zapojilo 1327 firem, které vyhověly stanoveným kritériím. Na základě ekonomických výsledků bylo vybráno 85 finalistů. O jejich výběr se postaral odborný garant soutěže, společnost CRIF - Czech Credit Bureau.

„Cílem ocenění českých lídrů je vytvořit platformu, na které se budou moci vzájemně ocenění setkávat, vyměňovat si zkušenosti a inspirovat se“, říká Helena Kohoutová, majitelka vyhlašující společnosti Helas. Je potěšující, že v Karlovarském kraji porota z dvaceti dalších přihlášených ocenila Léčebné lázně Jáchymov a. s., které před nedávnem symbolicky zahájily svou 112. lázeňskou sezónu. Ocenění převzal MUDr. Eduard Bláha, generální ředitel Léčebných lázní Jáchymov a. s. a prezident Svazu léčebných lázní dne 12. června 2018 v Praze.


 

Podmínky nominace do soutěže:

Do projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ je společnost nominovaná na základě analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice zpracovaných odborným garantem, kterým je prestižní mezinárodní společnost, specialista na rating a scoring firem, CRIF - Czech Credit Bureau, a. s. Předpokladem je dostupnost závěrek za rok 2015 a 2016 a iRating ve stupních 1 - 11. Součástí registrace je zodpovězení otázek a poskytnutí ekonomických výsledků posledního období (tj. rok 2017). Společnosti dále musí splňovat pravidlo 100% českého vlastnictví a českého občanství majitelů, pravidlo ročního obratu 200 milionů korun aspoň a výše bez omezení, minimálního počtu 50 a více zaměstnanců a v neposlední řadě mají podvojné účetnictví nejméně po dobu 4 let.Nominační video můžete shlédnout ZDE