rezervace: +420 353 831 111
8 - 10:00 10 - 14:00 14 - 16:00
Neodkládejte svou léčbu

Neodkládejte svou léčbu

Naše lázeňské hotely a léčebny v Jáchymově i v Luhačovicích jsou otevřené i v nejvyšším protiepidemickém stupni.

Stále je tak možné poskytovat léčebně rehabilitační péči.

Kromě standardní lázeňské péče roste i počet pacientů, kteří přijíždějí do Luhačovic na doléčení a rehabilitaci po prodělané nemoci COVID-19. Tuto léčbu je již nyní možné předepsat formou komplexní lázeňské péče po komplikovaném zánětu plic a zcela ji hradit ze zdravotního pojištění. V dohledné době se očekává rozšíření kritérií pro přiznání nároku na takové léčení, což by mělo při přetrvávající únavě nebo neurologických obtížích dovolit léčení i v Jáchymově.

Hygienickým opatřením věnujeme maximální pozornost a jsou nastavena na nejvyšší možné úrovni. Vzniklým situacím se pružně přizpůsobujeme, abyste se v našich zařízeních cítili vždy bezpečně.

Od konce února 2021 přijímáme na pobyty pouze hosty s platným negativním antigenním nebo PCR testem na koronavirus ne starším 3 dny, případně hosty s potvrzením o prodělání infekčního onemocnění COVID-19 během předchozích tří měsíců. V průběhu pobytu jsou hosté testování každý týden. Rovněž každý zaměstnanec z jakékoli profese je pravidelně testován. K bezpečnosti přispívá také skutečnost, že většina zdravotnických pracovníků i část přijíždějících hostů je již očkovaná proti této chorobě. Zákaz návštěv a nošení roušek nebo respirátorů v našich zařízeních je samozřejmostí již více než rok.

Pravidelná lázeňská péče přináší nesporné výhody. Především usnadňuje návrat do normálního života, urychluje rekonvalescenci a v neposlední řadě působí preventivně a snižuje vliv dalších zdravotních komplikací. Pokud to Váš zdravotní stav vyžaduje, máte právo požádat o lázeňskou péči svého ošetřujícího lékaře a rovněž máte právo na výběr zdravotnického zařízení. Je jen na Vás, zda svého práva využijete. V obou našich lázních Vám garantujeme poskytnutí špičkové lázeňské péče s využitím unikátních přírodních zdrojů.

Neodkládejte svou léčbu. Lázně jsou bezpečné!

Pro více informací si prosím přečtěte následující DESATERO BEZPEČNÉHO POBYTU V LÁZNÍCH a před příjezdem vyplňte následující PROHLÁŠENÍ.

Usnesení Vlády ČR ke stažení ZDE.

procedura