Neodkládejte svou léčbu

Neodkládejte svou léčbu

Od 11. května mohou do lázní přijet i samoplátci, kteří

  • prodělali laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a zároveň jim od pozitivního PCR testu neuplynulo více než 90 dní před dnem nástupu na pobyt,
  • jsou očkovaní proti COVID-19 tak, aby od aplikace druhé dávky (u dvoudávkového schématu) nebo od první dávky (u jednodávkového schématu) uplynulo v den nástupu nejméně 14 dnů,
  • absolvovali nejdéle 48 hodin před nástupem antigenní test s negativním výsledkem
    (otestovat se můžete přímo u nás v Lázeňském centru Agricola),
  • absolvovali nejdéle 48 hodin před nástupem PCR test s negativním výsledkem.

Zároveň platí, že je možné nadále poskytovat komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči (KLP i PLP), tzn. léčbu, která je plně nebo částečně hrazená z veřejného zdravotního pojištění. Pokud to Váš zdravotní stav vyžaduje, máte právo požádat o lázeňskou péči svého ošetřujícího lékaře a rovněž máte právo na výběr zdravotnického zařízení. Je jen na Vás, zda svého práva využijete.

Hygienickým opatřením věnujeme maximální pozornost a jsou nastavena na nejvyšší možné úrovni. Vzniklým situacím se pružně přizpůsobujeme, abyste se v našich zařízeních cítili vždy bezpečně.

Vyberte si některý z našich léčebných pobytů:
Pro více informací si prosím přečtěte následující DESATERO BEZPEČNÉHO POBYTU V LÁZNÍCH a před příjezdem vyplňte následující PROHLÁŠENÍ.