Katalog 2018

Katalog 2018


Vážení návštěvníci webových stránek, představujeme vám zcela nový katalog na rok 2018, kdy jej poprvé vydáváme společně s Lázněmi Luhačovice, a.s., se kterými tvoříme největší lázeňskou skupinu, kterou můžete znát pod názvem SPA & WELLNESS NATURE RESORTS.

Stejně jako v minulých letech v jáchymovské části najdete nejoblíbenější léčebné programy:
Tradiční radonová kúra, Základní radonová kúra, Lázeňská léčebná kúra / dříve kúra bez radonových koupelí, Kúra na zkoušku.
Najdete v něm ale také novinky (Vital Plus a Vital aktiv).

V roce 2018 bychom rádi naše kapacity a možnosti ještě více nabídli nejen těm, kteří vyhledávají naši kvalitní léčbu, ale také zájemcům o aktivní a komfortní pobyt v Krušných horách. Nově se v katalogu objevuje zajímavý produkt Dámská jízda a novou podobu dostal pobyt All inclusive, který je možné absolvovat nejen v pensionu Dagmar, ale také v hotelu Astoria***.I nadále platí celá řada cenových zvýhodnění například pro pojištěnce vybraných pojišťoven, naše stále klienty, za včasnou rezervaci a další.

Katalog ve formátu PDF si můžete stáhnout ZDE.

Kompletní aktualizovanou nabídku na rok 2018 budeme postupně zveřejňovat na tomto webu.
Nabídku našich partnerských lázní najdete na www.lazneluhacovice.cz.
Věříme, že si z nabízených programů vyberete a budeme vás moci v našich prvních radonových lázních světa přivítat i v roce 2018.

Těšíme se na vás!