Hotel Astoria v novém kabátě

Hotel Astoria v novém kabátě


OTEVŘENO OD 1. 7. 2016 - POKOJE V KATEGORII I.A PLUS A APARTMÁ S KUCHYŇSKÝM KOUTEM

Na sklonku loňského roku došlo k přestěhování oddělení brachyradiumterapie – tzv. “jáchymovských krabiček“ z budovy hotelu Astoria do zrekonstruované části Radiologického pavilonu v parku pod hotelem Radium Palace. Uvolněné prostory v Astorii byly přebudovány v průběhu zimy.Vzniklo tak 8 krásných prostorných (42 m2) dvoulůžkových apartmá s možností přistýlky pro další 2 osoby. Apartmá nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí. Nově v nabídce je také 10 dvoulůžkových pokojů s plochou 28-35 m2 a 1 jednolůžkový pokoj o velikosti 23 m2 v kategorii I.A plus. Některé pokoje disponují balkónem. Prostorné pokoje jsou vkusně zařízené světlým nábytkem (lůžko, skříň a psací stůl), telefonem, SAT-TV, připojením k internetu, minibarem a moderní koupelnou se sprchovým koutem.
Pokoje v harmonických béžových a pastelových tónech navozují příjemný pocit a dopřejí vám zaslouženého odpočinku.

Vysoký standard zařízených pokojů je určen pro naše nejnáročnější hosty. Skýtají pro své návštěvníky klidný a ničím nerušený pobyt, který si užijí v každém ročním období v samém centru lázeňské části Jáchymova. Stravování hostů probíhá rautovou formou ve vlastní restauraci hotelu. Léčebné a relaxační procedury jsou hostům poskytovány v Lázeňském centru Agricola, kde naleznete i aquacentrum, solnou jeskyni, fitness centrum a mnoho dalšího. V těchto vysoce nadstandardních pokojích nabízíme pro letošní rok ubytování za zaváděcí ceny.

Do konce roku 2016 můžete zakoupit např. Základní radonovou kúru od 1 296 Kč/os./den.
Podrobnější informace Vám rádi poskytneme v hotelové recepci Curie, na telefonu 353 836 666 nebo na e-mailu curie@laznejachymov.cz.

Tešíme se na vaši návštěvu.