MUDr. Eduard Bláha, osobnost cestovního ruchu

MUDr. Eduard Bláha, osobnost cestovního ruchu

MUDr. Eduard Bláha, generální ředitel lázeňského holdingu Spa & Wellness Nature Resorts sdružujícího Lázně Luhačovice, a. s. a Léčebné lázně Jáchymov a. s. a prezident Svazu léčebných lázní ČR získal prestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award 2017.O jeho zvolení rozhodli prostřednictvím ankety svými hlasy odborníci a široká veřejnost na profesním portálu iCOT.cz. Uspěl tak v konkurenci deseti dalších výjimečných profesionálů, kteří se dlouhodobě věnují cestovnímu ruchu nad běžný rámec svých pracovních povinností.

Mezi zmíněných jedenáct tuzemských profesionálů bylo v anketě rozděleno více jak 3 500 hlasů. Téměř třetinu z těchto hlasů získal a jasným držitelem ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award za rok 2017 se stal MUDr. Eduard Bláha, prezident Svazu léčebných lázní ČR a generální ředitel lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts.


Na zprávu o svém vítězství reagoval MUDr. Eduard Bláha následovně:

„Ocenění veřejnosti si opravdu vážím, ale ještě větší radost mám z vlastní nominace a jejího odůvodnění, protože ji navrhli lidé, kteří se v našem oboru pohybují dlouho, rozumí mu a jsou pro mě autoritami. Jejich hodnocení je jednak zpětnou vazbou, že práci, kterou dělám, vidí jako smysluplnou a přínosnou. Současně mě ale nabíjí další energií, abych v té práci vytrval a popral se i s překážkami (hlavně personálními, byrokratickými a legislativními), které mě rytmem, s jakým se opakují, staví do role bájného Sisyfa“.


Děkujeme všem za podporu!

Další informace najdete >>> ZDE

Hlavní argumenty pro nominaci MUDr. Eduarda Bláhy:

  • za to, že se výrazně zasadil o zmírnění státních regulací, čím položil významný základ pro budoucí prosperitu celého odvětví i lázeňské skupiny;
  • za vytrvalost v prosazování zájmů lázeňských a hotelových subjektů v oblasti autorských práv;
  • za úspěšné rozvíjení regionálních vztahů a zapojování se do strategických fór a otevírání lázní společenským aktivitám i událostem regionů;
  • za vysokou kvalitu služeb – lázeňské hotely jím řízené skupiny se pravidelně umísťují na špičce mezinárodního lázeňského certifikačního žebříčku – EUROPESPAmed a získávají řadu ocenění.

 
Prohlédněte si nominační video!