e-mail: rezervace@laznejachymov.cz
: +420 353 831 111

VEDOUCÍ RECEPCE - KOMPLEX CURIE

Co Vás čeká:

Vaší každodenní pracovní náplní bude kromě všeobecných povinností recepční organizovat a řídit práci recepce, směnárenskou činnost, doplňkový prodej zboží. Dále vypracovávat rozpisy směn zaměstnancům recepce, zpracovávat podklady ke mzdám podřízených zaměstnanců, školit podřízené ze zásad BOZP a PO, účastnit se provozních porad svolávaných managementem LH.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

Vzdělání SŠ s maturitou, znalost cizích jazyků- Nj, Rj, praxe ve vedoucí funkci, znalost hotelového provozu s orientací na hosta/klienta, dobrá znalost práce na PC - především MS Office, profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování, pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita.

Výhody, které byste mohl/a mít:

Zkušenosti s hotelovými rezervačními systémy výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

Mzda od 26 000 Kč.

Možnost profesního vzdělávání a seberealizace.

Personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: sumpikova@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne Eva Šumpíková, tel.: 702 153 251.