STANIČNÍ SESTRA

Co Vás čeká:

Práce v kolektivu léčebného úseku některého z našich hotelů, kde Vás rádi přivítají Vaši kolegové a kolegyně. Vaší pracovní náplní bude v době nepřítomnosti zastupovat vrchní sestru, vést pracovníky ošetřovacího týmu k poskytování péče, která vychází z diagnosticko-terapeutického plánu stanoveného lékařem a respektuje přitom individuální potřeby nemocných. Zajišťovat klientům mimořádná odborná lékařská vyšetření (např. objednávat RTG, zajišťovat převozy klientů apod.) a kontrolovat plnění harmonogramu práce, rozepisovat služby zdravotních sester.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

  • SZŠ nebo VOŠ v oboru - osvědčení ve smyslu zákona č. 96/2004 Sb., § 66
  • Min. 1 rok praxe v oboru a min. 2 roky praxe s vedením kolektivu
  • znalost Nj na komunikativní úrovni
  • částečná znalost Aj

Co Vám můžeme nabídnout:

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000 KČ

Práci u stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního vzdělávání, personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: sumpikova@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne Eva Šumpíková, tel.: 702 153 251.