OBSLUHA KOTELNY, BAZÉNOVÝ TECHNIK v lázních

Co Vás čeká:

kotelen a přidružených technologií pro zajištění chodu výroby tepla. Zajišťování bezpečného chodu vyhrazených zařízení, zejména kotelny a vzduchotechniky. Řešení provozních problémů, autonomní údržba. Drobné opravy ve svěřeném úseku. Komunikace s oddělením údržby tak, aby byla zajištěna dodávka potřebných medií do potřebných zařízení. Obsluha bazénových technologií. Práce je na směnný provoz, zpravidla na krátký dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

ÚSO v technickém oboru, samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup

Výhody, které byste mohl/a mít:

Praxe v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci u stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního vzdělávání, personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR, 25 dní řádné dovolené a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne Gabriela Bartoš, tel.: 702 153 251.