rezervace: +420 353 831 111
8 - 10:00 10 - 14:00 14 - 16:00

F&B MANAŽER/KA v lázních

Co Vás čeká:

Práce v kolektivu na stravovacím úseku některého z našich hotelů, kde Vás rádi přivítají Vaši kolegové a kolegyně. Vaší každodenní pracovní náplní bude zajištění plynulého chodu všech stravovacích středisek, služby manažera on duty. Dohled nad dodržováním stanovených standardů, sestavování menu a jeho kalkulace, poskytování proaktivního zákaznického servisu, podílení se na tvorbě plánu nákladů, příprava gastronomických akcí, reporty, účast na poradách.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

Vzdělání SŠ, schopnost řídit velký kolektiv zaměstnanců, uživatelské PC znalosti (Word, Excel)

Výhody, které byste mohl/a mít:

Praxe v oboru na pozici šéfkuchaře nebo vedoucího obsluhy, schopnost řídit kolektiv zaměstnanců, dobré organizační schopnosti, znalost cizího jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci u stabilní společnosti s garancí vyplácení mzdy v termínu, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního vzdělávání, personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:

Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne Gabriela Bartoš, tel.: 702 153 251.