MZDOVÁ ÚČETNÍ

Co Vás čeká:

Práce v kolektivu personálního oddělení, kde Vás rádi přivítají Vaši kolegové a kolegyně. Vaší každodenní pracovní náplní bude samostatně provádět výpočty mezd a vést veškerou mzdovou agendu vč. nemocenských dávek, zdravotního a sociálního pojištění a veškerých srážek zákonných a dohodnutých se zaměstnancem, provádět reporty ze zpracování mezd pro finanční účtárnu, střediska a odbory. Vést a provádět veškerou agendu sociálního zabezpečení, vést evidenční listy důchodového zabezpečení, registr zaměstnanců. Provádět úkony mzdové účetní spojené s personální agendou zejména při přijímání a propouštění zaměstnanců.

Jaké znalosti a dovednosti jsou důležité:

  • vzdělání ÚS
  • praxe v oboru
  • zdravotní způsobilost
  • samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci u stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního vzdělávání, personální stravu za zvýhodněné ceny, možnost výměnných rekreací zaměstnanců s jinými lázněmi po celé ČR a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Datum nástupu:

  • ihned nebo dle dohody

Váš email:
Předmět:
Sdělení:
Životopis:

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení, nebo na email nabor@laznejachymov.cz. Další informace Vám poskytne paní Gabriela Bartoš, tel.: 702 153 251.