Informace o lázních

Lázně Jáchymov jsou tradice

Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje již od roku 1992. Je to pouhý zlomek času proti téměř stoleté historii lázní v Jáchymově a proti několika staletím, po která je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus. Novodobou tradicí pro Lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb. Taková tradice zavazuje. Věříme, že získáním prestižního ocenění "Lázeňská společnost roku 2008 a 2012"se nám podařilo na tuto tradici navázat.

Lázně Jáchymov jsou inovace

Naše odborné vyšetřovací metody a balneologické postupy se pružně mění s každým pokrokem a novými poznatky lékařské vědy. Modernizovat v našem pojetí znamená také dávat novou tvář našim překrásným budovám a používat moderní metody řízení lázeňského podniku.

Lázně Jáchymov jsou lidé

Naše společnost zaměstnává více než 600 zaměstnanců zdravotnických i jiných profesí. Naši lékaři patří odborným vzděláním i lidskými kvalitami k těm nejlepším. V místě těžby radonové vody, v dole Svornost, zaměstnáváme dokonce dvacet horníků. Společným úsilím vytváříme co nejvlídnější atmosféru našich lázní pro ty, kteří jsou nejdůležitější součástí tohoto živého organismu – pro naše klienty. Lázně Jáchymov navštíví každoročně více než 20 000 lázeňských hostů a stráví tu s námi průměrně 17 dnů. Jejich zájmu a spokojenosti s našimi službami si ceníme nejvíce.

Lázně Jáchymov jsou zdraví

Cílem každé společnosti je spokojený klient. U nás dodáváme – zdravější klient. Stejně jako empirické vědecké studie potvrzují prokazatelný léčebný účinek radonové vody, tak i naše individuální dotazníky pravidelně potvrzují zlepšení zdravotního stavu našich hostů. Lázně Jáchymov jsou jedinečné. Naprostá většina hostů se do našich lázní opakovaně vrací. Desátý, dvacátý i třicátý pobyt v Lázních Jáchymov není výjimkou, rekordmanem je pak klient, který nás navštívil padesátkrát. Díky tomu můžeme říci, že své hosty dokonale známe a oni znají nás. Poznejte nás také a věřím, že i Vy se k nám budete rádi vracet.

Jménem všech zaměstnanců Lázní Jáchymov Vás srdečně zvu k nám na návštěvu.

Ing. Eva Zachariášová, generální ředitelka

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!
Dovolujeme si vás laskavě upozornit, že vzhledem k aktuální legislativní úpravě platné v ČR je bez výjimky zakázáno kouření ve všech lázeňských objektech Léčebných lázní Jáchymov a.s.


Naši partneři

Skiareál Klínovec

Největší lyžařské středisko Krušných hor. Kromě vlastních sjezdovek můžete využít službem lyžařské školy, půjčovny vybavení, ski servisů, bufetů a restaurací. V jarních a letních měsících je cyklistům k dispozici trailpark.
www.klinovec.cz

Boží Dar

Známé středisko zimních sportů a hojně navštěvované horské městečko, které svým návštěvníkům nabízí v každém ročním období řadu přírodních i historických zajímavostí, sportovních i společenských aktivit.
www.bozidar.cz

DRAKON dům reklamy s.r.o.

Reklamní společnost z Plzně působí na trhu od roku 2012. Již několik let se podílí na nové vizuální podobě tiskovin našich lázní.
www.drakon.cz

Lékárna Šalvěj

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnického materiálu. Lékárna poskytuje slevy našim zaměstnancům i klientům našich lázní.

Dům kultury Ostrov

Dům kultury, příspěvková organizace města Ostrov, je hlavní dominantou Mírového náměstí a vůbec celé nové části města. Majestátní budova v sobě ukrývá dva kinosály, společenský sál, nahrávací studio, klub, několik kluboven a infocentrum. Pravidelně se tu odehrává řada kulturních a společenských akcí.
www.dk-ostrov.cz

Dům kultury Ostrov

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.
www.kudyznudy.cz

Další partneři

Partneři pravidelně přispívající na naše kulturní akce

AutoCont CZ a.s. ČSOB pojišťovna, a.s. Vodárny a kanalizace Karlovy Vary Otis a.s. MAKRO Město Jáchymov Lauryn innogy Energie, a.s. STASKO plus, spol. s r.o. ART stucco s.r.o. RESPECT, a.s.

Certifikace

CZECH TOP 100

Léčebné lázně Jáchymov a.s. získaly v rámci hodnocení CZECH TOP 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

www.czechtop100.cz

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Provozovatel zaručuje všem návštěvníkům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a zároveň se zavazuje, že osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

Domovní řád

Ke stažení ZDE.