Fitness centrum

Fitness centrum Lázeňského centra Agricola má k dispozici jak základní posilovací stroje k procvičení hlavních svalových skupin, tak i dvě stanoviště s multipressy, univerzální protisměrné kladky, jednoruční i velké činky a silovou klec, tzv. power rack, vhodnou pro bezpečné cvičení dřepů a benchpressu. Pokud není posilování úplně Vaše parketa, ale rádi se udržujete v kondici, nebo byste snad rádi potrápili nejednu tukovou buňku, nabízíme Vám nově vybavenou aerobní zónu s běžeckým pásem, krosovým trenažérem, stepperem, spiningovými koly a dvěma veslovacími trenažéry Concept 2, které Vám dají zaručeně do těla.

Patříte-li k těm, jež by rádi začali, ale slova jako benchpress a multipress jsou pro ně jako Španělská vesnice? Nevěšte hlavu a neváhejte se obrátit na našeho kvalifikovaného trenéra, který Vás, díky dlouholeté praxi, tréninkovým procesem úspěšně provede. Vhodný pitný režim či doplňky stravy jsou neodmyslitelnou součástí ideálního tréninku a proto vše co k takovému tréninku potřebujete, je u nás k dostání.

Pro ty, kteří vědí, jak důležitý je vitamín D pro naše tělo, máme v nabídce také solárium. Solárium totiž není jen prostředkem k zachování či vytvoření neodolatelného letního opálení, je také účinnou náhradou slunečních paprsků, kterýchž se Vám například za deštivých dnů nedostává. Nejen, že doplní potřebné vitamíny, ale také Vás nabije energií a zlepší náladu a to vše přispívá ke zlepšení imunity, což je v dnešní době vítaným bonusem.

Vaše dotazy neváhejte směřovat na telefonní číslo: 353 831 349. Těšíme se na Vaši návštěvu!Ceník a otevírací dobu naleznete ZDEAquacentrum
Saunový důl
Solná jeskyně
Café Vital
Procedury