rezervace: +420 353 831 111

Dopravní spojení do Jáchymova

Město Jáchymov leží v Karlovarském kraji nedaleko státní hranice se Spolkovou republikou Německo mezi městy Ostrov a Boží Dar. Vzdálenost města od Karlových Varů je necelých 20 km.

Autem

Směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov

Autobusem

Do Jáchymova je možné dojet autobusem s tím, že ne každý dálkový spoj jede přímo do Jáchymova. V mnoha případech budete muset přestupovat v Karlových Varech nebo v Ostrově.

Pokud pojedete z Prahy, doporučujeme přímý spoj: Praha Florenc - odjezd 8.00 hod. - příjezd do stanice Jáchymov, lázně cca v 11.00 hod. Od tohoto spoje pro vás zajišťujeme bezplatný transfer do jednotlivých lázeňských domů.

Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz

Vlakem

V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud zajišťujeme přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod.

U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz

Mapa hotelů

Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka "Jáchymov, lázně" je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.