Aquacentrum


V našem aquacentru máme pro každého něco!!! Pro plavce či jiné sportovce nabízíme dvě tréninkové dráhy o délce 25 m a teplotě vody pohybující se kolem 27°C. Pro malé vodní nadšence je zde dětské brouzdaliště s teplotou vody kolem 32°C a pro ty větší, super rychlý tobogán!

Máme však také něco pro ty, kteří preferují teplejší vodu a trochu toho relaxu... vodu o teplotě kolem 32°C naleznete v rehabilitačním bazénku, který je k dispozici v odpoledních a večerních hodinách pro veřejnost a vodu na teplotou 35°C Vám za doprovodu hojného bublání a víření ohříváme hned ve dvou whirlpoolkách. V letních měsících je také k dispozici venkovní terasa a sluneční louka, kde můžete nachytat nějaký ten bronz.

Pokud do našeho aquacentra zavítáte, nezapomeňte vyzkoušet náš úžasný a hlavně velmi zdraví prospěšný Kneippův chodník, kde za pomoci chůze po oblých kamíncích a střídaní studené a teplé vody aktivně stimulujete krevní oběh, což má příznivý vliv nejen na Váš nervový systém.


Při zaplnění kapacity bazénu a saun může dojít k pozastavení prodeje vstupenek a spuštění pořadníku pro čekatele.

Chcete vědět, zda se aktuálně na vstup čeká a kolik lidí je ve frontě? Klikněte ZDE. Rezervace vstupenek není možná.


UPOZORNĚNÍ: Z DŮVODU PROBÍHAJÍCÍCH PLAVECKÝCH KURZŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL, MOHOU BÝT VE VŠEDNÍ DNY DO 11:00 HOD PLAVECKÉ DRÁHY OBSAZENÉ.


Tel.: +420 353 836 111
E-mail: agricola@laznejachymov.cz
* V případě probíhajícího cvičení v bazénu není Rehabilitační bazén a Kneippův chodník přístupný veřejnosti.
Více informací na tel. č.: 353836111. Děkujeme za pochopení.


Saunový důl
Solná jeskyně
Café Vital
Procedury
Fitness centrum