Saunový důl


Neváhejte a projděte se s námi štolou unikátního Saunového dolu, který nemá v České republice obdoby. Naleznete zde esenciální parní saunu o teplotě kolem 50°C a 100% vlhkostí, infrasaunu se solným panelem, jejíž teplota se může pohybovat v rozmezí 30 a 60°C, voňavou bylinkovou saunu, která, teplotou mezi 50 a 70°C a omamnou vůní bylinek a přírodních silic, potěší všechny Vaše smysly. Nebo finskou saunu s teplotou v rozmezí 80 a 100°C, díky které posílíte organismus a celkovou imunitu.

Po důkladném prohřátí organismu se nesmí zapomenout na důkladné ochlazení. K tomuto účelu můžete využít náš ochlazovací bazének „Pod Kýšovickým vodopádem”, zážitkovou sprchu nebo v zimním období venkovní terasy a bylinkovou ochlazovnu.

Aby užitek ze saunování byl co možná největší, nesmíme zapomínat na pitný režim a odpočinek, kterého se Vám dostane v našich odpočívárnách za doprovodu relaxační hudby nebo ve whirlpoolu pod hvězdným nebem. V letních měsících nezapomeňte navštívit terasy! Jejich bosá stezka Vám s pomocí přírodních materiálů, jako jsou šišky, kůra stromů a podobně, promasíruje chodidla a podpoří cirkulaci krve. Nebo se jen můžete kochat krásou výhledu na lázeňský park.Při zaplnění kapacity bazénu a saun může dojít k pozastavení prodeje vstupenek a spuštění pořadníku pro čekatele.

Chcete vědět, zda se aktuálně na vstup čeká a kolik lidí je ve frontě? Klikněte ZDE. Rezervace vstupenek není možná.


Tel.: +420 353 836 111
E-mail: agricola@laznejachymov.cz

* pro vstup s dětmi využijte prosím výhradně pondělky

Aquacentrum
Solná jeskyně
Café Vital
Procedury
Fitness centrum