e-mail: rezervace@laznejachymov.cz
: +420 353 831 111

Dětský klub Radonek

V lázních se děti nudit nebudou. Klidně si objednejte proceduru, relaxujte a my se o Vaše ratolesti postaráme v našem dětském klubu Radonek, a to od 1.června - do 30. září.

Celoročně si u nás můžete objednat hlídání dětí, o kterém Vám více sdělí pracovníci Návštevnického informačního centra lázní Jáchymov

Ten je určen pro děti od 5-15 let, které chtějí zažít plno zábavy, a hlavně si najít spoustu nových kamarádů. Nebojte se svěřit děti do rukou našich profesionálních animátorů, kteří si pro Vaše děti připravili spoustu zajímavých programů. V Lázních Jáchymov víme, že spokojené dítě znamená spokojený rodič.


Pravidla

Zájem o klubovou aktivitu domluví zákonný zástupce v Návštěvnickém informačním centru lázní Jáchymov. Každý den před předáním dítěte do klubu zákonný zástupce/dospělá nebo osoba vykonávající nad dítětem dohled vyplní a podepíše vstupní formulář „Protokol o svěření dítěte“. Po ukončení programu jej vyzvedne a odhlásí.

Podmínky

Programy jsou pro plně samostatné děti od 5 let, maximálně pro 10 dětí, při některých aktivitách se děti dělí do dvou věkových skupin.

Cena programu je 150,- Kč / hod a nevztahuje se na pobyt
Letní dovolená
.

Kontakt

Dětský klub Radonek
+420 702 281 044
+420 353 831 618
infocentrum@laznejachymov.cz