Návštěvnické informační centrum

Centrum pomáhá všem ubytovaným organizovat volný čas nabídkou výletů, tipů na zážitky nebo programovým servisem. Denním návštěvníkům poskytuje informace o lázních, jejich ubytovacích, stravovacích a relaxačních možnostech, a především osvětu o radonu a jeho využití při léčení.

Jde o certifikované turistické informační centrum.

Otevřeno pondělí až sobota, 9:00 - 17:00, neděle zavřeno.Prohlídková štola Astoria

Poznejte unikátní jáchymovské podzemí, aniž byste museli fárat 500 m pod zem. Objednejte si prohlídku štoly, která je věrnou kopií dolu Svornost včetně výztuh, výdřev, vrtů, závalů, důlní techniky, šachetních zdviží, uranových žil, potrubí s radonovou vodou a krápníků. Vstup je možný jen s přilbou a ti nejmenší si mohou v jednom úseku dopřát i plazení, tedy polohu, v jaké v 16. století dobývali horníci ve tmě a s kahanem stříbro.

Během hodinové návštěvy na Vás čeká komentovaná prohlídka, která bude zakončena filmem Magické místo Jáchymov.

Prohlídky v českém jazyce od 14:00, cizojazyčný výklad od 13:00. Neděle zavřeno.

Ceník ke stažení ZDE.Jak pomáhá radon?

Součástí expozice jsou i informace, které Vám přiblíží, proč může být radon našemu tělu užitečný a proč se léčby radonovou vodou nemusíte bát.

Návštěvníci též mohou využít fotokoutku se zlatou vanou. Pořídíte si nejen originální fotografii, ale hlavně se dozvíte, jak radonová koupel probíhá, jak dlouho trvá a jak dlouho blahodárný účinek koupele působí na lidský organismus.


Návštěvnické informační centrum lázní Jáchymov

T. G. Masaryka 388
362 51 Jáchymov
Tel.: +420 353 831 618
infocentrum@laznejachymov.cz
Otevřeno pondělí - sobota od 9:00 do 17:00