Slevy a výhody


5% sleva za včasnou rezervaci

Minimálně 6 měsíců před nástupem

Rezervujte si pobyt s předstihem - čeká na vás sleva! Pokud provedete rezervaci vašeho pobytu (netýká se pobytů hrazených zdravotní pojišťovnou a rezervací přes cestovní kanceláře, agentury a portály) minimálně 6 měsíců před nástupem a zaplatíte zálohu ve výši 30 % v průběhu 6 týdnů od data potvrzení rezervace získáte slevu 5 %.

Naši stálí hosté dobře vědí, že nejžádanější pobyty bývají vyprodány během několika týdnů, někdy i dnů. Včasným nákupem využijete nejen výhodných slev, ale také možnosti vybrat si bez omezení místo a termín svého pobytu. Proto neváhejte a rezervujte včas se slevou.

Sleva neplatí pro již zvýhodněné pobyty (např. se skupinovou slevou).


Bonus za nového hosta

Pokud přivedete do našich lázní nového hosta, získáte na svůj pobyt bonus ve výši 5 % z ceny pobytu vámi doporučeného hosta.

Podmínky:

  • Individuální objednávka hosta, který u nás pobyt nikdy neabsolvoval (nelze uznat hostům přes cestovní agentury a kanceláře).
  • Objednávka písemnou formou s uvedením jména hosta, který rezervaci doporučil.
  • Bonus získáte až po úhradě a absolvování pobytu nového hosta.
  • Bonus se počítá ze základní ceny pobytu, nevztahuje se na služby dokoupené na místě.

20% sleva pro pojištěnce

Pojištěncům smluvních zdravotních pojišťoven VZP, ZP MVČR, VOZP, OZP a ZPŠ poskytneme slevu 20 % na vybrané samoplátecké pobyty, a to po předložení karty své zdravotní pojišťovny při nástupu v hotelové recepci.


30% sleva pro návštěvu

Pozvěte do lázní své příbuzné a známé během vašeho léčebného pobytu a využijte nabídky 30 % slevy na hotelové ubytování a stravu. Sleva platí při pobytu max. 3 noci.


10% sleva za přistýlku

10 % sleva z ceny ubytování


Sleva pro děti

Děti do 2 let mají pobyt ZDARMA.

Děti do 12 let mají v doprovodu rodičů v našich lázních 30 % slevu.


10% sleva pro kluby, TP, ZTP a ZTP/P

Sleva pro klub Bechtěreviků a Revma ligu

Nabízíme 10 % slevu z úhrady:

  • doplatků komplexní léčby
  • pacientů příspěvkové léčby, kteří si hradí ubytování a stravu
  • léčebných pobytů
  • relaxačních pobytů

Sleva bude poskytnuta na základě předložení platného průkazu. Slevu nelze uplatnit na rekondiční skupinové pobyty (podléhají speciálním cenám). Slevy na první dvě položky platí i pro pacienty sítě MediClinic.


Upozornění - pravidla pro kumulaci slev

Slevy se odečítají postupně, avšak maximálně do výše 20 % (výjimkou je sleva pro návštěvu ve výši 30 %). Vztahují se pouze na přímé rezervace u akciové společnosti Léčebné lázně Jáchymov. Nevztahují se na lázeňský poplatek.


Klub plný výhod pro naše věrné hosty. Jste-li pravidelným hostem našich lázní, zasloužíte si naši věrnostní kartu. Pořiďte si jí právě teď a vítejte ve světě výhod.

  • Atraktivní nabídky pro členy klubu
  • Extra slevy na pobyt
Aktuální výhody a bližší informace o Radon Spa Klubu