rezervace: +420 353 831 111
informace: +420 353 831 313

Slevy a výhody


5% sleva za včasnou rezervaci

Objednejte si pobyt s předstihem! Objednáním vašeho pobytu min. 6 měsíců před nástupem získáte slevu 5 %. Podmínkou pro přiznání slevy je zaplacení zálohy ve výši 30 % do 6 týdnů od data potvrzení objednávky. Včasnou objednávkou pobytu využijete nejen výhodné slevy, ale máte možnost vybrat si bez omezení ubytování a termín svého pobytu.

Sleva za včasnou objednávku se netýká lázeňské péče hrazené plně nebo částečně zdravotní pojišťovnou a rezervací prostřednictvím cestovních kanceláří/agentur a portálů vyjma on-line rezervace Léčebných lázní Jáchymov a.s. Sleva se nevztahuje na cenově zvýhodněné pobyty (např. se skupinovou slevou).

3 - 5% Sleva pro držitele věrnostních karet

Velmi si vážíme Vaší důvěry a loajality a proto našim věrným hostům nabízíme věrnostní program Radon Spa Club. Členům klubu přináší celou řadu výhod, které mohou získat již po registraci do klubu. Informujte se v hotelových recepcích nebo na www.spaclub.cz.

5% bonus za nového hosta

Prospívají lázně Jáchymov vašemu zdraví? Byli jste u nás spokojeni? Doporučte pobyt v lázních Jáchymov svým známým. Přiveďte je k nám a získejte na svůj pobyt finanční bonus ve výši 5 % z ceny pobytu vámi doporučeného hosta.

Podmínky pro přiznání finančního bonusu:

 • individuální objednávka nového hosta, který u nás pobyt nikdy neabsolvoval (nelze uznat klientům cestovních agentur a kanceláří)
 • objednávka pobytu nového hosta musí být podána písemnou formou s uvedením jména hosta, který rezervaci doporučil
 • finanční bonus na svůj pobyt získáte až po úhradě a absolvování pobytu nového hosta
 • finanční bonus se odečte ze základní ceny Vašeho pobytu, nevztahuje se na služby dokoupené na místě

20% sleva pro pojištěnce

Pojištěncům zdravotních pojišťoven OZP, VOZP, ZP MVČR, ZPŠ, VZP, ČPZP a slovenské VŠZP poskytujeme slevu ve výši 20 % na léčebné pobyty:

Pojištěncům zdravotní pojišťovny ČPZP poskytujeme navíc mimořádnou slevu na léčebný pobyt:

Podmínkou pro přiznání slevy je předložení průkazu příslušné zdravotní pojišťovny při nástupu v hotelové recepci.

Jsme partnery Klubu Pevného Zdraví

30% sleva pro návštěvu

Pozvěte do lázní své příbuzné a známé během své komplexní nebo příspěvkové lázeňské péče či léčebného pobytu a využijte nabídky 30% slevy na hotelové ubytování a stravu pro vaši návštěvu. Sleva platí na hotelové ubytování v maximální délce 3 noci. Sleva pro návštěvu se nevztahuje na ubytování v lázeňských domech Lužice a Blaník.

10% sleva za přistýlku

10% sleva z ceny ubytování příslušného pokoje na příslušném pokoji.

10% sleva pro členy klubu Bechtěreviků, Revmaligy, držitele průkatů TP, ZTP a ZTP/P

10% sleva z ceny:

 • léčebných pobytů
 • relaxačních VITAL
 • doplatků komplexní lázeňské péče
 • ubytování a stravy u příspěvkové lázeňské péče

Podmínky pro přiznání 10% slevy:

 • předložení příslušného členského průkazu
 • přímá objednávka pobytu prostřednictvím našeho klientského centra nebo lázeňských hotelů

Sleva pro děti

Děti do 2 let mají pobyt ZDARMA bez nároku na služby. Dětem do 12 let v doprovodu rodičů poskytujeme v našich lázních 30% slevu z ceny hotelového ubytování a stravování.


PRAVIDLA PRO KUMULACI SLEV

 • Jednotlivé slevy se uplatňují postupně a sčítají maximálně do výše 20 %. Výjimkou je sleva pro návštěvu (včetně dětí) ve výši 30 %, a případná sleva pro děti do 12 let ubytované na přistýlce navýšená kumulativně o dalších 10 %. Do limitu slevy se nezapočítává sleva za včasnou objednávku, bonus za nového hosta a věrnostní sleva držitelům stříbrné nebo zlaté karty Radon SPA Club. Slevy se nevztahují na lázeňský poplatek.
 • Sleva Vám bude odečtena z ceny objednaného pobytu. Sleva se nevztahuje na dokoupené procedury či služby. Slevu nelze uplatnit na skupinové rekondiční pobyty, pro které jsou stanoveny speciální ceny.
 • Všechny slevy se vztahují pouze na přímé rezervace pobytů v Léčebných lázních Jáchymov. Na rezervace přes cestovní kanceláře a slevové portály se slevy nevztahují.

Last minute a akční nabídky

Akční nabídky zveřejňujeme na naší hlavní stránce a upozorňujeme na ně také našem profilu sociální sítě Facebook.

Dárkové poukazy

Chcete koupit originální dárek pro své blízké? Věnujte jim dárkový nebo peněžní poukaz do lázní. Vybírejte z dárkových poukazů na lázeňský pobyt, procedury či finanční částku.

Dárkové poukazy můžete objednávat na emailové adrese: rezervace@laznejachymov.cz

Zaměstnanecké benefity

Informujte se u svého zaměstnavatele na možnost využití příspěvku na rekreaci či dovolenou. Akceptujeme poukázky níže uvedených společností.