rezervace: +420 353 831 111
informace: +420 353 831 313
Zahájení 113. lázeňské sezóny 2019

Zahájení 113. lázeňské sezóny 2019

Zahájení lázeňské sezóny 2019

 

Nenechte si ujít Zahájení 113. lázeňské sezóny v jáchymovských lázních

S příchodem jara pro jáchymovské lázně pomalu začíná příprava na sezónu, se kterou je vždy spojení Zahájení lázeňské sezóny, tentokrát tématem pro lázeňství velmi blízkém v duchu saunového světa a něco málo z historie lázeňství. V rámci zahájení proběhne též Slavnostní otevření saunového světa v Lázeňském centru Agricola společně s Expozicí historie lázeňství v Jáchymově. Přípravy jsou již v plném proudu. Totiž, lázeňská sezóna s sebou nepřinese pouze davy lidí, ale také otevření nových a též i nově rekonstruovaných objektů, nebo zajímavé výstavy.

Zahájení lázeňské sezóny v Jáchymově je tradiční akcí, která je určena nejen lázeňským hostům, ale též rezidentům Jáchymova a širokého okolí a v neposlední řadě turistům, kteří jsou právě předposlední květnový víkend v Krušných horách.

V tomto roce připadá zahájení lázeňské sezóny na víkend 25. až 26. května. Program se několik let drží osvědčeného schématu. Prostor v něm získají umělci různých hudebních žánrů, ale také nejrůznější atrakce pro celou rodinu.

Novinkou letošního programu je soutěž, do které se mohou zapojit všichni přítomní.

Soutěž o 3 noci v Radium Palace pro dvě osoby

...a mnohem víc v rámci Zahájení 113. lázeňské sezóny v Lázních Jáchymov.

Každý host, který v našich lázeňských restauracích v Radium Palace, Běhounku, Curie a Lázeňském centru Agricola utratí 300 Kč a více, může vyhrát!

Průběh soutěže je naprosto jednoduchý.
V každé zmíněné restauraci naleznete boxík, kam soutěžící vloží vyplněnou vstupenku spolu se zacvaknutým lístkem.
Průběžně bude probíhat slosování, ve kterém se náhodně vybere 10 vítězů.
Soutěžit můžete například o Lázeňský relax pro dvě osoby v Radium Palace.

Balíček obsahuje ubytování s polopenzí, radonovou koupel, masáž, suchou uhličitou koupel, oxygenoterapii a skupinový tělocvik v bazénu. Navíc máte také vstup do solné jeskyně v Lázeňském centru Agricola.

 

Rádio Český Impuls

Zahájení lázeňské sezóny 2019 - náhled

 

Zahájení lázeňské sezóny 2019 - náhled