rezervace: +420 353 831 111
informace: +420 353 831 313
Ze sjezdovky do vířivky

Ze sjezdovky do vířivky

První dny zimní sezony nám přinesly kromě vydatné sněhové nadílky i novinky v lázeňském centru AGRICOLA. Aquacentrum prošlo před zimní sezónou plánovanou rekonstrukcí bazénu vany a dalšími potřebnými opravami. Hlavně ale rozšířilo své služby pro milovníky relaxace a wellness o druhou vířivku, která navazuje na bazén a celkovou kapacitu populárního odpočinku v bublinkách zvýšila z dosavadních 8 osob na 18.


 

Nově dvě vířivky

Nová a nejmodernější vířivka umožňuje společnou relaxaci i skupinkám, v jakých naše centrum rádi navštěvují lyžaři. Neváhejte a vyzkoušejte rozšířenou nabídku služeb našeho oblíbeného lázeňského centra Agricola a ze sjezdovky skočte přímo do vířivky. Odpočívat ale můžete i v teplém relaxačním bazénu nebo ve wellness zóně se saunou, párou, infrasaunou a kneippovým chodníkem nebo na lehátkách a vyhřívaných zálivech okolo bazénu. Ti, co pracují na své kondici, zase ocení plavecký bazén se dvěma dráhami v délce 25 m nebo posilovnu v podkroví. Adrenalin Vám vyplaví náš rychlý tobogán a energii doplníte v baru a kavárně s rychlým občerstvením. Kromě toho je pro vás připravena široká nabídka léčebných a wellness procedur, solná jeskyně, kryokomora a pohodové posezení v naší kavárně s domácími limonádami a skvělou kávou.

Připravujeme nový saunový svět

Modernizace oblíbeného krušnohorského Aquacentra tím ale nekončí. Již příští zimní sezonu můžete zavítat do zbrusu nového rozsáhlého saunového světa, které ude součástí celého komplexu. Výstavba bude v probíhat v letních měsících a my se již teď těšíme na to, až vás příští rok v rámci vašeho lyžařského pobytu u nás přivítáme. A dobrá rada na závěr: Během své lyžařské dovolené využijte nabídky na ubytování v našich hotelích a pensionech s lázeňskou atmosférou a wellness zázemím pod jednou střechou. Budete překvapeni a spokojeni. Sledujte naše stránky a FB profil, kde se s Vámi rádi podělíme o průběžné modernizaci Lázeňského centra AGRICOLA.

Mgr. Tomáš Rak, MBA.
výkonný ředitel

Podrobné informace o možnostech a službách Lázeňského centra Agricola najdete >>> ZDE

 


Aktivní dovolená

Skvělé zázemí pro zimní sporty. Komfortní ubytování, profesionální servis a skvělá relaxace v lázeňském centru Agricola.
CENOVĚ VÝHODNÝ BALÍČEK od 4 nocí

 

Jarní prázdniny se slevou

Od 5.2. do 18.3.2018 získáte na pobyt o délce od 6 nocí slevu 10 %.
PRÁZDNINOVÁ SLEVA od 6 nocí