Modernizace hotelu Curie***

Modernizace hotelu Curie***

365 dní v roce, 7 dnů v týdnu a 24 hodin denně a to několik let bez přestávky poskytuje zázemí pro léčebné a lázeňské pobyty multifunkční lázeňský hotel CURIE. Dnes rozsáhlý a velice oblíbeným komplexem několika lázeňských budov s širokou škálou služeb.


 

Nová recepce, výtahy i kuchyně

Tento moderní objekt vybudovaný v roce 1992 a nesoucí název po významné francouzské vědkyni polského původu Marie Curie-Skłodowská prochází pravidelnou průběžnou modernizací a prošel také kompletní rekonstrukcí pokojů v roce 2004. V letošním roce je naplánována větší odstávka celého objektu s cílem kompletní výměny výtahů, stavební a technologická modernizace kuchyně a jeho zázemí, zvětšení recepce a prostoru pro uložení zavazadel a také rozsáhlou vylepšení a modernizací společných prostor pro klienty. Tato první, ale důležitá fáze bude probíhat v termínu od 8. ledna do 18. února a hotel bude zcela uzavřen.

V druhé fázi, která je plánována na období dubna a května letošního roku bude nově zjednodušena a vylepšena komunikace mezi hotelem CURIE a hotelem PRAHA, a dále pak bude v tomto místě vybudováno nové zázemí pro poskytování léčebných procedur a časování a rozpis procedur. Doufáme, že se nám všechny plánované opravy a úpravy podaří dle stanovených plánů a představ. Už teď, ale víme, že tyto změny Vám zpříjemní pobyt u nás.

Karel Denk
ředitel Lázeňského komplexu Curie


Podrobné informace o hotelu Curie*** zíkáte na webu >>> ZDE