Partneři 


Boží Dar

Navštivte známé sportovní středisko zimních sportů a hojně navštěvované horské městečko, které svým návštěvníkům nabízí v každém ročním období řadu přírodních i historických zajímavostí, sportovních i společenských aktivit a především celou řadu nevšedních a nezapomenutelných zážitků.
www.bozidar.cz


Ski areál Neklid

Ski areál Boží Dar Neklid je díky své poloze (jen 125 km od Prahy a 100 km z Plzně) výborně dostupný, zákazníci zde parkují zdarma, přímo u výstupní stanice sedačkové lanovky. Neklid nabízí výborné podmínky pro zkušené i začínající lyžaře, nově rozšířené sjezdovky a trojsedačková lanovka zajišťují plynulý provoz a žádné čekací doby. Přes 1200 metrů dlouhé sjezdové tratě jsou vybaveny umělým zasněžováním a denně upravované.
www.skiarealneklid.cz Montana - Ski servis Klínovec

Ski servis, půjčovna a lyžařská škola.
www.skiservisklinovec.cz

 

TV Kabel Ostrov  

KABEL Ostrov, s.r.o. kromě zpravodajských relací a tvorby vlastních pořadů nabízí výrobu a odvysílání reklamních a propagačních spotů, instruktážních a reklamních filmů a dokumentů.
www.tv-ostrov.cz


Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec je největší lyžařské středisko Krušných hor. Nachází se pouze 120 km západně od Prahy, v blízkosti hranic s Německem.
Využít zde můžete služby jako lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, ski servisy, bufety a restaurace, parkoviště.
www.klinovec.cz

 

Economia a.s.

Economia je největším vydavatelstvím ekonomických a odborných periodik v České republice. Economia a Lázně Jáchymov spolupracují od roku 2009 v programu "Benefit klub"
www.economia.cz

 

DRAKON dům reklamy s.r.o.

Reklamní společnost z Plzně působící na trhu již 23 let se od roku 2012 podílí na nové a přitažlivější vizuální podobě tiskovin našich lázní.
www.drakon.cz
Sphere card
Jsme partnerem věrnostního programu Sphere card a poskytujeme výhody a slevy držitelům karet s logem Sphere card.
karta plná výhod