Dovolená v Krušných horách


Krušné hory nabízejí nevšední zážitky po celý rok. V zimním období jsou pro návštěvníky největším lákadlem lyžařské areály a více jak 100 km běžeckých tratí. Naše nabídka ubytování, stravování a relaxace pro aktivní návštěvníky Krušných hor získala opakovaně Velkou cenu za nejlepší lázeňský a wellness balíček.



Sportujte na kopcích a využijte kvalitní zázemí jáchymovských lázní s výhodnou nabídkou relaxačních procedur.

Léčebné lázně Jáchymov a.s. prezentují vybranou část ubytovacích, stravovacích a relaxačních služeb pod značkou Hotel & Relax Resort Jáchymov. Využijte zkušenosti a profesionalitu zaměstnanců lázní. Vyberte si z naší aktuální nabídky a vychutnejte si zimu naplno.




Dovolená v Krušných horách | cena od 1300 Kč na osobu a noc

SLEVY PRO DĚTI | dítě do 2 let - zdarma, dítě 3 -12 let - 30 %, dítě 13 - 15 let - 10 %, dítě na přistýlce - 10 %
Součástí cenově výhodného balíčku pro ubytované hosty v penzionu Dagmar nebo hotelu Astoria*** jsou tyto bonusy a výhody:

  • denně zdarma vstup do Aquacentra Agricola (90 min.)
  • denně vstup do solné jeskyně
  • od druhého dne pobytu 1 procedura denně v z kapacity volných procedur: perličková koupel, klasická masáž (částečná), indická masáž hlavy, parafínový zábal rukou (pro děti do 15 let malé občerstvení v kavárně)
  • slevy na skipasy na Klínovci 10 %
  • dopravu skibusem k sedačkové lanovce zdarma


Hotelové ubytování se snídaní



Hotel Astoria*** | cena od 910 Kč / osobu a noc

Hotel nabízí moderní a pohodlné ubytování přímo v centru lázeňské části Jáchymova naproti Aquacentru Agricola. Hosté tak mohou využít nejen bazén a saunový svět, ale také široké spektrum wellnesových procedur. WIFI připojení je zdarma k dispozici. Krom úschovny lyží a kol nabízí sportovcům možnost vyprání a usušení oblečení a výstroje, poskytnutí základního náčiní pro jednoduché opravy kol a další. Garni hotel Astoria*** je zapojen do projektu „Cyklisté vítáni“




Penzion Dagmar | cena od 910 Kč / osobu a noc

Penzion Dagmar je moderní penzion se sluneční terasou zasazený v mírném svahu asi 250 m od lázeňského komplexu Curie***. 7 pokojů je v kategorii Studio s kuchyňkou s max. 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, lednicí a SAT-TV. WIFI připojení je zdarma k dispozici. Velké oblibě se těší malé wellness - vířivá koupel, sauna, parní sauna a útulná odpočinková místnost pro relaxaci. Pro hosty je k dispozici také úschovna kol a lyží. Penzion je ideálním místem pro lyžaře, kteří ocení rodinnou atmosféru.




Možnost doplatku na polopenzi (270 Kč/osoba/noc) a plnou penzi (540 Kč/osoba/noc).

Další možnost stravování nabízí restaurace Jáchym - www.restauracejachym.cz