rezervace: +420 353 831 111
informace: +420 353 831 313

Letní dovolená v Krušných horách

Prožijte letní dovolenou v Krušných horách

Teplé počasí už je tu. A nepřišlo jen do měst v podhůří, ale také do Krušných hor. Oproti zimním měsícům vás tu nebude trápit štiplavý vítr, naopak si můžete užít sluníčka a čerstvého horského vzduchu.

Ubytujte se výhodně v některém z našich hotelů či penzionů, večer navštivte bazén a saunu v našem Aquacentru Agricola, nebo si zamluvte wellness proceduru.

Prostě to nejlepší z lázní i z Krušných hor. Dokonalá kombinace pro vaši aktivní dovolenou.

Nabídka ubytování


Astoria

Hotel jako stvořený pro sportovně založené rodiny, jen pár kroků od aquacentra Agricola.

ukázat ubytování

Dagmar

Penzionek s malým wellness přímo uvnitř, vhodný pro návštěvníky hledající soukromí.

ukázat ubytování

výhodné balíčky


Cena od 944 Kč osoba/noc

rezervovat balíček on-line

Cena od 1.210 Kč osoba/noc

rezervovat balíček on-line


Pobyt můžete také zarezervovat telefonicky na:
353 831 111


U nás v Jáchymově na vás čeká...

Letní nabídka Skiareálu Klínovec

Oblíbenými výletními cíli jsou krušnohorské vyhlídky na Klínovci a Fichtelbergu, nabízející krásné pohledy po krajině. Rozhledna na Klínovci poskytuje rozsáhlý kruhový výhled na Krušné hory a Německo. Při dobré viditelnosti lze spatřit i Krkonoše a Šumavu. K rozhledně vás pohodlně dopraví čtyřsedačková lanovka Prima Express u Jáchymovské sjezdovky (2,5 km z Jáchymova).

Aquacentrum s dvěma whirlpooly a saunou

Proč se dělit o bazének na pár temp s celým penzionem? U nás máme několik plaveckých drah, klouzačku a zvláštní bazének pro děti, knaippův chodník, velké výkonné whirlpool a saunový svět.

Pěší turistika

Krušné hory jsou protkány mnoha kilometry turistických cest. Vypravit se můžete na naučné stezky včetně oblíbené Ježíškovy cesty, která je ušita na míru rodinám s dětmi. Zajímavé pěší okruhy různé náročnosti se nacházejí také v bezprostřední blízkosti Jáchymova.

Cykloturistika

Profesionální i rekreační cyklisté se mohou těšit na více než 400 km tratí. Doporučujeme Krušnohorskou magistrálu nebo nový Trail Park přímo na Klínovci, kde naleznou bohaté sportovní vyžití jak začínající cyklisté a děti, tak i ostřílení bikeři. Milovníci silniční cyklistiky ocení silnice s dobrým povrchem a téměř bez provozu.

Region plný zážitků

Jáchymov a jeho okolí nabízí nevšední zážitky po celý rok. Lidé oceňují přírodní i historické bohatství, na které narazíte na každém kroku. Najdete zde nádhernou krajinu se širokou vyhlídkou do okolí, ale také četná romantická zákoutí.

Skvěle prožitá dovolená

Přijeďte ve dvou, přijeďtě v partě, přijeďte s rodinou. U nás je vždy co dělat a budete to tu milovat.